Компанія Асвік Центр постачає вагове та фасувальне обладнання, автомобільні ваги, вагові дозатори автоматичні, тензодатчики,  системи дозування та багато іншого.

Сертифікація

Все оборудование проходит сертификацию Всеукраинским государственным научно-производственным центром стандартизации, метрологии, сертификации и защиты прав потребителей.

Доступна ціна

С нашей компанией сотрудничают ведущие поставщики весового оборудования, что является одним из показателей качества нашей продукции и возможность предложить продукцию по доступной цене.

З 1992

Специалисты ООО "Асвик Центр" успешно решают любые задачи дозирования и весоизмерения с 1992 года. Мы знаем все про взвешивание и дозирование.

Фахівці ТОВ "Асвік Центр" успішно вирішують будь-які завдання дозування і ваговимірювання з 1992 року. Ми знаємо все про зважування і дозування. З нашою компанією співпрацюють провідні постачальники вагового обладнання, що є одним з показників якості нашої продукції. Пропонуючи за доступними цінами високоякісні автомобільні ваги  та дозатори автоматичні в асортименті, "Асвік Центр" забезпечує проведення пуско-налагоджувальних робіт і програмну настройку в повній відповідності з експлуатаційними умовами та побажаннями замовника.

Автомобільні ваги індустріальні та дозатори власного виробництва ТОВ "Асвік Центр" знаходяться на гарантійному обслуговуванні до трьох років. А це означає, що ви можете не турбуватися про правильність та адекватності їх роботи, адже ваги індустріальні та дозатори обслуговуються висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом бездоганної роботи. 

Ми багато років плідно співпрацюємо з постачальниками дозаторів та індустріальних ваг, при цьому ми поставляємо продукцію від виробників зі світовим ім'ям та виключної репутацією. Ми цінуємо час та грошовими коштами своїх клієнтів, тому придбання АСУП і АСУТП, і ваг в тому числі, в нашій компанії розумний і виправданий вибір. Поставляються нами бункерні ваги, автомобільні ваги та вагові дозатори автоматичні пройшли міжнародну сертифікацію, супроводжуються необхідними документами і свідченнями, якість підтверджено часом і тривалої гарантією.

Все обладнання ТОВ "Асвік Центр" проходить сертифікацію Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів  ( ГП "Укрметртестстандарт").

Дозатори й індустріальні ваги, автомобільні ваги для поосьового зважування, відносяться до автоматизованих систем управління підприємством, створеним для максимальної автоматизації виробничих та інших процесів, полегшення праці та економії часу.

Автоматизовані системи управління підприємством, в переважній більшості випадків, включають в себе наступні підсистеми управління: підсистеми управління виробничою номенклатурою, оперативного і довгострокового планування потреб виробництва, управління конструкторськими і технологічними питаннями виробництва, обладнанням, фінансами, постачаннями, складськими роботами питаннями складування продукції загалом, а також штатним персоналом підприємства. Вагове обладнання відноситься до складської підсистемі АСУП, але від правильності роботи дозаторів та індустріальних ваг залежить процес транспортування, часто виробництва продукції, тому забезпечення грамотної роботи вагового обладнання пріоритетна задача будь-якого підприємства.

Ми також проводимо післягарантійне, технічне і метрологічне обслуговування на найвищому рівні, який можуть забезпечити далеко не всі постачальники вагового обладнання. Купуючи у нас дозатори і ваги індустріальні, Ви можете бути впевнені, що зважування і дозування на Вашому підприємстві буде завжди відбуватися з незмінною точністю.

Бункерні ваги допоможуть організувати зважування і дозування сипучих продуктів і рідин в складських приміщеннях з безтарного організацією складування. А автомобільні ваги забезпечать точне зважування легкових автомобілів і вантажного транспорту як в статичному положенні, так і під час руху. Пропонуємо також автомобільні вагищо забезпечують поосьове зважування. Купуючи у нас дозатори автоматичні, дозування різних продуктів харчування не буде представляти для Вас ніякої складності. Є постачальники вагового обладнання, а є "Асвік Центр".