Компанія "АсвікЦентр" провела технічне переобладнання ліній виробництва заводу компанії ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство», а саме замінила вагове, дозуюче обладнання; ручні системи управління ваговимірювальною та дозуючою технікою на лініях виробництва бетону; провела модернізацію існуючого обладнання, придатного для подальшого використання, втановлено дозатор цементу.

До початок модернізації виробництво мало морально і фізично застаріле обладнання, вагове, дозуюче працювало з постійними перебоями, виходило з ладу через кілька годин роботи, постійно вимагало ремонту та амортизаційних витрат. Для керування та спостереження виробничим процесом потрібно кілька чоловік, при цьому не велася статистики і не здійснювався контроль якості.

Після модернізації були встановлені дозатори цементу, що дозволило відстежувати точну дозу при зважуванні, дотримуватися рецептуру виробництва цементу і отримувати продукт високо якості.

Також було обладнано нове місце роботи оператора з комфортно розташованими приладами і шафою керування. На фото вище стару шафу управління і початок процесу монтажу нової " операторської ". Новий стіл управління ( див. фото нижче) сконструйований таким чином, щоб займати мінімум місця і включає всі прилади і пульти. Перенесення пультів управління з виробничих майданчиків дозволяє оператору контролювати всі процеси зважування і дозування одночасно, відпадає необхідність "бігати з виробництва", зменшується ризик виникнення помилок і екстрених ситуацій.

Крім проблем з продуктивністю, на підприємстві також гостро стояла проблема відповідності складу виробленої бетонної продукції по рецептурі. Склад бетонної продукції на пряму залежить від коректного дозування цементу. Маючи на озброєнні механічні дозатори цементу зразка 70 -х років з ручним керуванням, складно гарантувати результат, і тим більше вести облік витрати компонентів і здійснювати точне дозування. Крім цього, продуктивність дозатора цементу в ручному режимі була досить низькою і не відповідала потребам підприємства. Проблему некоректного дозування вирішили установкою нових автоматичних тензометричних дозаторів. Нижче зліва на фото дозатор хімічних компонентів встановлений над дозатором води, праворуч монтаж дозатора цементу - шнекових живильників для автоматичної подачі цементу.

Дозатор цементу призначений для дозування і завантаження цементу в бетонозмішувач або розчинозмішувач в автоматичному або ручному режимі. Межа похибки дозатора цементу складає 1 % від масової частки.

Автоматизація процесів дозування, транспортування і замісу, дозволяє вийти підприємству на новий, сучасний рівень виробничих потужностей, внаслідок чого збільшиться його обсяги замовлень і їх кількість.

Також автоматизації процесів дозування значно спрощує процес виробництва і позитивно впливає на якість продукції - втрата компонентів менше, а якість краща. На фото вище зліва показаний новий бетонозмішувач, в який надходять всі компоненти. На фото праворуч можна побачити нові тензометричні бункера-дозатори інертних компонентів, щебеню і піску. Дозатори обладнані кожухами, що перешкоджає втраті компоненту при вивантаженні.

Наші проекти