Наша компанія розробила і виготовила силовимірювальні пристрої  для контролю гальмівних зусиль колісних пар вагонів для ПАТ "Крюківський вагонобудівельний завод". 

Силоїзмерітельниє тензометричні пристрої являють собою комплекс оснащений сіловоспрінімающімі вузлами, що включають в себе тензодатчики і вузли встройки спеціальної форми, вимірювальний перетворювачем з цифровим пристроєм відліку, а також кабель для з'єднання тензодатчика і вимірювального перетворювача.

Дані прилади використовуються для проведення випробувань виготовляються нових візків для вантажних і пасажирських вагонів, вагонів метро. Дані прилади використовуються для проведення випробувань  одиниць гальмівних пар для визначення їх придатності, перш ніж їх встановлять на склади поїздів.

Випробування гальм проводиться з метою перевірки їх дії та отримання повної характеристики їх роботи . За таких випробуваннях виявляється робота гальм при русі потягу, зокрема, перевіряються реакції в потязі при гальмуванні і відпуску, швидкості поширення гальмівний хвилі, часу гальмування, довжина гальмівних шляхів при різних умовах розміщення гальмівних приладів у потязі, можливість регулювання швидкості ходу потягу, невичерпність гальм при тривалій дії на великих нахилах та технічних умовах. Також проводиться випробування старих агрегатів для отримання економічних характеристик, необхідних для розрахунків, а також і при проектуванні нових типів гальмівних систем колісних пар вагонів або при модернізації старих .