ДП ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат № 10" цех № 1 м. Київ - проведена повна автоматизація прийому та обліку сировини на склади безтарного зберігання борошна та олії. Встановлены ваги бункерні тензометричні для складів безтарного зберігання борошна і складів безтарного зберігання масла. Крім силосів була проведена установка тензометрії на виробничих бункерах і проведена автоматизація системи управління приготування заквасок.
 
Нашою компанією виконані роботи з обладнання автоматичною системою управління системою транспортування сипучих компонентів гнучким шнеком Spiromatic.

Також в цеху встановлені платформні автомобільні ваги для зважування в статиці, що дозволяє вести автоматизований облік прийому сировини.

ДП ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат № 10" цех № 2 м. Бровари - наша команда фахівців успішно впровадила на виробництві нові вагові обладнання для лінії валки борошна, встановила тензоконтроллери і тензодатчики на бункери, а також встановила шафи системи управління і автоматики, для реалізації функцій управління «валкою» борошна, обліку витрати борошна, а також в перспективі підключення до складу системи управління транспортуванням борошна.

Наші проекти