Наша команда здійснила розробку і впровадження автоматичних систем пневматичного транспортування та обліку витрат борошна на ТОВ "Кулиничівський хлібокомбінат" Харківський філіал.

Для цього була встановлені  пневмотранспортери, встановлені тензодатчики на бункера і дозатори, оновлені дозатори, встановлені контролери вагові та дозуючі, встановлені шафи управління та автоматики.

.  

Також встановлені контролери вагові та дозуючі, встановлені шафи управління та автоматики.

На ТОВ "Кулиничівський хлібокомбінат" Полтавський філіал ми здійснили розробку і впровадження автоматичнихсистем пневматичного транспортування та обліку витрати борошна.

У систему обліку входять бункера, встановлені на тензометричні датчики і підключені до вагових приладів ІЧ-5 і програмне забезпечення. Дані про зважуванні з тензодатчиків надходять на прилад, а потім у ПК оператора. Спеціально розроблене ПЗ обробляє дані і відображає кількість борошна за сортами використане за зміну (за обраний проміжок часу) а так само надійшли кількість борошна в бункери.

В об'єднанні з автоматизованою системою пневматичного транспортування дане програмне забезпечення дозволяє регулювати рух борошна по трубах пневмотранспорту, перемикати сорту борошна, їх кількість і швидкість подачі в дозатори.

Наші проекти