Датчики вагові, їх види та спосіб застосування

Датчики вагові, їх види та спосіб застосування

Датчики вагові перетворюють створюване зусилля при деформації твердого тіла в електричний або цифровий сигнал.

Датчики вагові використовуються в різних конструкціях ваговимірювальних систем.
 
Тип використання датчиків залежить від конструкції ваговимірювальної системи.
 
Так, наприклад, вагові тензодатчики «S - образного» типу є підходящими як для бункерних ваг і дозаторів так і кранових ваг, тестових систем, розривних машин, а також використовуються при модернізації механічних ваг, оскільки їх конструкція дозволяє встановлювати їх як в підвісному стані ( підвішування бункера на вагові датчики для більш точного зважування) так і в підлоговому, звичайно ж у поєднанні з відповідними вузлами встройки.
 
На відміну від них, вагові датчики «балочного» типу встановлюються як правило під зважується об'єкт, також вони розраховані на менше навантаження, що звужує поле їх використання. Використовують такі датчики в платформних вагах, бункерних, при використанні підлогової конструкції, малих дозаторах.
 
Датчики вагові типу «шайба» застосовуються в платформних вагах на малі і великі навантаження. Застосування: даний тип вагових датчиків застосовується в платформних, автомобільних, монорейкових вагах, бункерних вагах і промислових дозаторах.
 
Вагові тензодатчики стрижневого (колонного) типу можуть застосовуватися у важких промислових умовах (лужних і кислотних середовищах). Корпус виконаний з нержавіючої сталі з застосуванням лазерного зварювання, клас захисту тензодатчика IP68 (повна пило-та вологозахищеність). Вагові датчики стрижневого (колонного) типу застосовуються для виготовлення / модернізації автомобільних, вагонних, багатотонних бункерних ваг, а також у випробувальних стендах і контрольно-вимірювальному обладнанні.

Може бути також цікаво

Наші проекти