Коли модернізують автомобільні ваги?

Коли модернізують автомобільні ваги?

На багатьох підприємствах Україні існує потреба в контролі ваги автотранспорту і дану функції виконують автомобільні ваги, часто механічні. Широке поширення по країні механічні ваги отримали завдяки відсутності відповідних засобів автоматизації у кінцевого споживача, можливості виробництва ваг на найпростішому обладнанні і нехитрість їх важільного принципу дії з можливістю ведення обліку на дерев'яних рахывницях. В даний час механічні автомобільні ваги не можуть конкурувати з сучасними електронними вагами ні по точності вимірювання, ні по надійності. Але для більшості підприємств купівля і установка нового вагового обладнання є накладної.

Модернізація автомобільних ваг здійснюється у разі, коли підприємство має старі платформені механічні (електромеханічні) важільні ваги. Використання існуючої вантажоприймальної платформи і фундаменту ваг дозволяє істотно заощадити кошти. Принцип роботи електронних ваг полягає в перетворенні навантаження на датчики в сигнал, пропорційний навантаженню. Отриманий сигнал вимірюється, перетворюється в цифровий вигляд і виводиться на дисплей Тензоконтроллери і монітор персонального комп'ютера з одночасним збереженням в базі даних.

Залежно від того чи буде замінена важільна система повністю існують варіанти модернізації:

Повна модернізація механічних автомобільних ваг в електронні автомобільні ваги з повним демонтажем важільної системи і призм. Дана модернізація автомобільних ваг дозволяє підвищити найбільшу межу зважування (НМЗ) ваг, підвищити точність зважування та зручність роботи, так як тензометричні датчики нормально продовжують працювати в тих умовах, в яких механічні автомобільні ваги починають давати збої. Так само модернізація автомобільних ваг дозволяє зробити підключення автомобільних ваг до персонального комп'ютера через послідовні порти з можливістю подальшї побудови системи обліку на базі електронних автомобільних ваг.

Мала модернізація механічних автомобільних ваг в електромеханічні автомобільні ваги. Даний вид модернізації ваг означає збереження важільної системи ваг і призм з інтеграцією в них тензометричного датчика і вагового терміналу, що дозволяє за мінімальні кошти підключити автомобільні ваги до персонального комп'ютера з метою реєстрації результатів зважування продукції в електронному вигляді.

Переваги модернізації автомобільних ваг:

- Використання вже готового фундаменту і платформи, економія часу на їх обладнання.

- Істотно менші витрати, порівняно з новими вагами (крім ваг з подовженням платформи);

- Короткі терміни введення в експлуатацію.

Пропонуємо також рішення з повною заміною старих платформ на нові, або нарощування довжини платформи та її посилення.

Слід зазначити, що провести модернізацію механічних автомобільних ваг в електромеханічні можливо тільки за умови справного стану важільної системи або її капітального ремонту.


Може бути також цікаво

Наші проекти