Компанія "Асвік-Центр" провела технічне переобладнання ліній виробництва заводу, а саме здійснена заміна старої ваговимірювальної (бункерні ваги ) та дозуючої техніки (дозатор цементу шнековий) ліній виробництва бетону.

Вагове та дозуюче на заводі було морально і фізично застарілим. Це призводило до постійних перебоїв роботи вагового обладнання і після декількох годин роботи потребувало ремонту.

Крім проблем низької продуктивності виробництва, на підприємстві гостро стояло питання якості бетонної продукції. Маючи на озброєнні механічні дозатори цементу зразка 70-х років з ручним керуванням, складно гарантувати якість бетонна і тим більше вести облік витрати компонентів. Суворе дотримання рецептури виробництва бетонна є наслідком коректного та точного дозування. Для точного дозування використовуються дозатори цементу.

Так виглядало старе обладнання бетонозмішувального вузла до модернізації.

Так виглядає бетонозмішувальний вузол після модернізації дозатора цементу.

Установка нової автоматичної лінії на бетоносмесительном вузлі дозволила вести безперервний автоматизований облік витрат цементу, щебеню, піску і добавок, поліпшити якість залізобетонних виробів. З цим завданням відмінно впорався дозатор цементу інертних матеріалів (цементу, щебеню, піску і добавок). Крім цього нова лінія дозволила зменшити запиленість ділянки при роботі. Одночасно при установці бункерних ваг зважилися питання економії цементу та екологічного відповідності умов роботи на виробництві.

Дозатор цементу дав можливість здійснювати точне дозування при зважуванні. Це в свою чергу забезпечує дотримання рецептури виробництва цементу та одержання кінцевого продукту високої якості.

Наші проекти