Зберігання, транспортування і дозування - сучасні рішення

Зберігання, транспортування і дозування - сучасні рішення

Особливо це доцільно на великих підприємствах, оскільки у значних об’ємах тарне зберігання буде неефективним. Менші виробництва теж можуть заощадити засоби, якщо впровадять технології БЗБ.

Переваги безтарного зберігання і транспортування борошна:

·         Весь процес механізований;

·         Можлива автоматизація складів БЗБ;

·         Економія на тарі (мішках) та площі;

·         Економія електроенергії;

·         Зменшуються втрати борошна;

·         Борошно аерується, поліпшується його якість;

·         Поліпшується санітарний стан виробництва.

Компанія «Асвік Центр» пропонує підприємствам харчової й переробної промисловості комплексне рішення для організації систем безтарного зберігання борошнаю Модернізація чи автоматизація комплексу передбачає технологічні процеси зберігання, просівання, транспортування, дозування сипких і рідких продуктів. Багаторічний досвід роботи на ринку дає нам змогу запропонувати такі послуги:

-          автоматизацію складів безтарного зберігання борошна;

-          модернізацію систем курування транспортуванням сипких продуктів;

-          виробництво, модернізацію дозаторів, монтаж і налагодження вагового обладнання;

-          вагове дозування сипких і рідкихкомпонентів, а також їх облік на підприємствах;

-          вагове рецептурне змішування борошна й інших компонентів при безперервному тістоприготуванні для ліній з виготовлення різних сортів хлібобулочнихвиробів;

-          автоматизацію технологічних процесів обробки сипких продуктів і рідкихінгредієнтів;

-          монтаж, налагодження і введення вексплуатацію комплексів для зберігання,транспортування, дозування і змішуваннясипких продуктів;

-          сертифікація в органах Укрметртестстандарту;

-          навчання персоналу, гарантійне тасервісне обслуговування.

Замовником складу БЗБ може бутипідприємство, яке випікає близько 20-30та більше тонн продукції на добу. Щобпрацівники вручну не носили мішки ізборошном, не висипали у борошнопросіювач, не зважували і не додавали у ємностідля змішування, що вимагає багато часу івеликих трудозатрат, ми радимо придбатисилоси для зберігання борошна. Кількість місткість силосів розраховують залежновід використання борошна за сортами зурахуванням нормативів запасу, одноразового надходження борошна з автоборошновоза й системи обліку.

Мішкоперекидач – завдяки ньому непотрібно вручну перевертати багатокілограмові мішки. Розтарювач, або бункеріз фільтром, який не дасть борошну розпорошитися в приміщенні.

Системою транспортування керуютьавтоматично. Вона може бути аерозольною, механічною або змішаною, вибір обумовлений конкретними умовами й бюджетом.

Наступний етап підготовки борошнадо виробництва – дозування. Дозаторивагові, автоматичні, для сипких компонентів забезпечать точне зважування ідозування. Всі наші системи дозуванняможна використовувати як самостійно, такі в технологічних лініях.

За точність дозування відповідає програмувальний контролер, у пам’ять якогозакладають певну кількість рецептів.

Допомагають організувати зважування дозування сипких продуктів і рідин бункерні ваги. Їх використовують на складахБЗБ. Базою для створення ваг є пристроївагові тензометричні, що дає змогу легковбудовувати їх в системи збору і обробкиінформації, створювати системи обліку сировини і матеріалів.

Увесь процес виконують за допомогоюспеціального обладнання, що дає змогу раціонально організувати й автоматизуватипрацю на дільниці зберігання, підготовкий подавання борошна у виробництво іпрактично не потребує втручання працівника.

Чекаємо ваших замовлень на вагове тафасувальне обладнання і сподіваємося натривалу співпрацю. Наш багатий досвідіпрофесіоналізм гарантує нашим клієнтамоптимальне за співвідношенням ціни йякості рішення і успішне його втілення вжиття.


Може бути також цікаво

Наші проекти