ТОВ "Перший Столичний хлібозавод" в селі Ново-Петрівці був введений в експлуатацію в квітні 2012 року. Згідно з програмою інвестиційного розвитку, підприємство щороку буде доукомплектовуватися новим обладнанням.

Компанія "Асвік-Центр" бере участь в даній програмі - комплектує, монтує і вводить в експлуатацію тензометричне ваговимірювальне, дозуюче обладнання.

У травні 2012 року нами були модернізовані дозуючі комплекси опари для двох тістомісильних машин Diosna.

У березні 2013 наша компанія провела модернізацію ще двох дозуючих комплексів опари для тістомісильних машин Diosna. Суть модернізації даних комплексів полягає в заміні об'ємного способу дозування ваговим дозуванням.

Раніше дозування відбувалося шляхом відкриття клапана транспортувальної труби на певний час, наприклад 2 хвилини. За ці 2 хвилини опара самопливом надходила з ванни на другому поверсі в тістомісильні машини. Дозування при такому методі було не точним.

Введений в експлуатацію комплекс вагового дозування виробництва "Асвік-Центр", дозволив виробляти контрольоване дозування з наведеної похибкою не гірше + /-1кг, що зробило можливим постійно дотримуватися заданої рецептури і контролювати якість тіста у всіх партіях.

Процес модернизації дозиуючих комплексів:

Етап № 1. Тістомісильні машини DIOSNA встановлені на тензодатчики.

Етап № 2. Модернізовано механізм клапана (засувки), який отримує нині команду на закриття при наборі заданої вагової дози.

Етап № 3. Встановлено шафу управління, розробки і виробництва нашої компанії, для управління і контролю за процесом дозування.

Шафу управління дозатором з'єднано з контрольними і керуючими органами двох тістомісильних машин DIOSNA. Це дозволяє автоматично запускати тестомеси після закінчення дозування.

 

 

Наші проекти