Ваговий и дозуючий контролер - принцип роботи та область застосування

Ваговий и дозуючий контролер - принцип роботи та область застосування

Для потреб виробництва, для дотримання вимог технологічного процесу, найчастіше необхідно дозуюче обладнення. Воно може застосовуватися в технологічній лінії, яка наприклад, випускає ліки, будівельні матеріали або продукти харчування.
Для того щоб технологічний процес протікав якісно і вироблена продукція була конкурентоспроможною, дозуюче обладнення повинно бути точним.
Зважаючи на особливості виконавчих механізмів систем автоматики - затримки вмикання  / вимикання приводів через їх інерційность, часові параметрів роботи заслінок і вібраторів, сипучості продуктів, та інше - точне дозування продукції є завданням складним, що вимагає постійного контролю відважувань, з постійною корекцією параметрів системи дозування. Для управління процесом дозування та забезпечення його точності наша компанія розробила дозуючий контролер ІК -5Д .
 
У контролері дозатора є команди, що керують процесом дозування. У ході дозування проводиться розрахунок вставки «правка ТОЧНО» від якої залежить точність набраної дози . При необхідності автоматично відбувається перерахунок вставки «правка ТОЧНО» для підвищення точності в наступних набраних дозах. Контролер дозатора порівнює набрані дози із заданою, при перевищенні допустимого відхилення набраної дози від дози заданої відбувається перерахунок. Все вищесказане означає, що вагодозуючі контролер здатний якісно поліпшити параметри системи дозування.
 
Крім дозуючих контролерів на промислових підприємствах повсюдно використовуються вагові контролери.
Контролери вагові ІК- 5 використовуються для роботи у складі ваговимірювальних комплексів, для управління обладнанням, для зважування, для прийому дискретних даних, для виведення сигналів управління, а також для запам'ятовування і зберігання даних. Вагові контролери призначаються для забезпечення заданої точності, з якою працюють ваги різних видів.
 
Вагові контролери застосовуються в самих різних областях, наприклад для керування технологічними процесами. Багато в чому саме від них залежить продуктивність роботи і якість продукції компанії, так вагові контролери допомагають уникнути невідповідності заявленої маси вантажу його реальної масі. Вони повинні бути зручними, простими у застосуванні, стабільними в роботі і надійними, мають вірно відображати результати і бути точними, наприклад, в статичних платформних вагах, бункерних або автомобільних вагах. Контролер, завдяки особливому програмному забезпеченню, здатний виконувати функції зважування, обробки та архівування його результатів.
 
Таким чином, вагові та дозуючі контролери, забезпечують дотримання рецептури і якість своєї продукції, є найважливішим елементом технологічного обладнання у виробничому циклі сучасного підприємства.

Може бути також цікаво

Наші проекти